Jiří Načeradský (1939-2014)

Za městem

akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 249948

Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:29

Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)