Jiří Načeradský (1939-2014)

Dvě cvičitelky

akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 249949

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:30

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)