Jiří Načeradský (1939-2014)

V běhu

litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 249954

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:35

Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)