olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám

ID: 250024

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 16:25

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)