Ladislav Rosík (1929)

Neznámá I.

fotografie, 40 x 22 cm, sign. vzadu PD Rosík, vzadu značeno autorským razítkem

ID: 250071

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 17:12

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)