Stanislav Diviš (1953)

Houby

serigrafie, 2003, 45 x 30,7 cm, sign. PD Diviš 2003, č. 58/100

studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

ID: 250152

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 18:34

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)