Josef Glückselig (1908-1986)

Motiv ze Zlaté Koruny

olej, plátno, 1953, 30 x 45,5 cm, sign. PD Jos. Glückseůik 53, rám, dní straně popsáno autorem

žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

ID: 250178

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:16

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu