Jiří Havlík (1962)

Pohoda

olej, tužka, karton, 2003, 29 x 40 cm, sign. LD Havlík 27.5. 2003, rám

ID: 250199

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 16:05

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)