Vladimír Jiránek (1938-2012)

Grafik, karikaturista, ilustrátor, autor knihy kreslených anekdot.

Tak vy jste Češi? Představoval jsem si vás jinak

litografie, 9 x 14 cm, sign. PD Jiránek PF 1983, mírně zažloutlý papír

studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

ID: 250254

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 16:58

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu