Ludmila Jiřincová (1912-1994)

litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 250258

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:28

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)