Vladimír Kafka (1963)

Zátiší s kloboukem a dýmkou

olej, plátno, 1988, 52 x 68 cm, sign. PD V. Kafka 88, rám, na rámu oděrky

žák prof. J. Ptáčka a M. Knížáka na AVU v Praze, člen skupiny Svárov

ID: 250262

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 17:06

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)