Jan Kojan (1886-1951)

Na návsi

olej, plátno, 28 x 47,5 cm, sign. PD Kojan, rám

žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

ID: 250270

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 17:14

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)