Alena Kučerová (1935)

Vyjížďka

suchá jehla, akvarel, papír, 11,8 x 12 cm, sign. PD Alena Kučerová 1986, rám

žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

ID: 250323

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:07

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)