Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 250329

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:13

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)