Vlastimil Kuřil (1893-?)

Podzimní krajina

olej, karton, 1923, 37 x 46 cm, sign. LD V. Kuřil 23, rám

žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen SVU Mánes

ID: 250330

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:14

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)