Karel Laštovka (1938-1986)

Sen

litografie, 49,5 x 61 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 20/50, přeložený, pokrčený papír

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 250333

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:17

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)