Michaela Lesařová-Roubíčková (1949)

SČUG Hollar

litografie, 1992, 28,5 x 21,5 cm, sign. PD Michaela 1992, rám, 14/200

žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

ID: 250334

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:18

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)