Josef Liesler (1912-2005)

Záhadná skříň na břehu jezera

litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno

ID: 250336

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:20

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)