Roy Lichtenstein (d´Apres)

I Can See…

ofsetlitografie, 32,5 x 26,7 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 65/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio

ID: 250338

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:22

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)