Roy Lichtenstein (d´Apres)

Lincoln Center

ofsetlitografie, 41,7 x 26,5 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 69/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio

ID: 250339

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:26

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)