Roy Lichtenstein (d´Apres)

Dívky s míčem na pláži

ofsetlitografie, 28 x 28 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 50/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio

ID: 250340

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:27

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)