Antonín Majer (1882-1963)

Na zápraží

akvarel, uhel, papír, 1953, 34,5 x 45,5 cm, sign. PD A. Majer 53, rám

žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

ID: 250346

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:30

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)