Radim Malát (1930-1997)

Cesta krajinou

olej, karton, 60. léta, 51,5 x 73,5 cm, při okrajích poškozeno

Provenience: z pozůstalosti autora

ID: 250347

Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 18:31

Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)