Podzim

akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky

ID: 250388

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2020 19:12

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu