Ležící akt

olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

ID: 250398

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 16:03

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu