Bohumil Ullrych (1893-1948)

Dvě dívky

olej, karton, 1931, 12,8 x 16 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno

ID: 252231

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 22:22

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu