Dívka s ptáčkem

pastel, akvarel, papír, 1985, 49,8 x 34,7 cm, sign. LD nečitelně

ID: 253084

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:42

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu