Ruda Kubíček (1891-1983)

studoval malířskou školu ve Vídni, poté žák prof. K. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen redakční rady časopisu Bibliofil

litografie, 13,2 x 9,1 cm, sign. DU Ruda Kubíček

žák prof. K. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM v Praze

ID: 253085

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:30

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)