Jana Reinerová (1946)

Cesta v Chlumu

litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 253966

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 11. 04. 2023 15:18

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)