Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Odmítnutá petice

litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír

ID: 254545

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 15. 04. 2021 14:34

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)