Josef Dlabal (1920-2004)

Cairo (Egypt)

olej, karton, 10 x 15, cm, sign. PD J Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 254641

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:00

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu