Josef Dlabal (1920-2004)

Z Paříže

olej, karton, 10,2 x 15,1 cm, sign. DU Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 254642

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:02

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)