Bohumil Ullrych (1893-1948)

Dívka s kapucí

olej, překližka, 1940, 34,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, okraje lehce odřeny

ID: 254644

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:06

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu