Josef Dlabal (1920-2004)

Kytice růží

olej, plátno, 16,8 x 15,7 cm, sign. PD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 254646

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:10

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu