Petr Minka (1961)

Leoš Janáček

litografie, 2010, 12,8 x 8,5 cm, sign. DU Petr Minka 10, pasparta

studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

ID: 254651

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:20

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)