Minka (1961)

Un tributo a Michelangelo

litografie, 2010, 12,6 x 9 cm, sign. DU Petr Minka 10, pasparta

ID: 254654

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:28

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)