Alfréd Fuchs (1925-2003)

Karlův most

litografie, 1980, 16 x 25,5 cm, sign. PD A. Fuchs 80, 86/200, v levé části zašpiněný papír

žák prof. V. Rady na AVU v Praze

ID: 254659

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:38

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)