Karel Banďouch (1893-1960)

Vysoké Tatry

olej, plátno, 84 x 63 cm, sign. LD K. Banďouch, rám

žák J. Schikanedera a J. Schussera, prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze

ID: 254750

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 04. 2021 14:29

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)