Václav Fiala (1891-1968)

Vesnice

olej, plátno, 40 x 54,3 cm, sign. PD V. Fiala, rám

ID: 254755

Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 04. 2021 14:34

Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu