Gustav Reiter (1895-?)

Narodil se v roce 1895. Malíř-krajinář, jehož tvorba vychází z Mařákovy školy. Byl majitelem ryteckého závodu, sídlícího v Praze na Malé Straně.

Souboj tetřevů

olej, plátno, 1924, 70 x 53 cm, sign. PD G. Reiter 1924, rám, malba mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky

ID: 254771

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 01. 06. 2021 22:36

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)