Gustav Reiter (1895-?)

Narodil se v roce 1895. Malíř-krajinář, jehož tvorba vychází z Mařákovy školy. Byl majitelem ryteckého závodu, sídlícího v Praze na Malé Straně.

Jarní tání

olej, plátno, 1923, 51,5 x 68 cm, sign. PD G. Reiter 1923, rám, malba místy mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky

ID: 254772

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

Plánované ukončení: 01. 06. 2021 22:38

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)