Ludvík Kuba (1863-1956)

Ulice v Kutné hoře

tužka, akvarel, papír, 1880, 14 x 9 cm, sign. PD LKuba 1880, rám

žák prof. M. Pirnera

ID: 255517

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 25. 10. 2021 14:42

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)