Jana Reinerová (1946)

Dům kde žil Jiří Mucha

litografie, 14 x 20,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, 30/55

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 255563

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2022 19:06

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu