Juraj Čorňák

plzeňský keramik, malíř a autor loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa. Dlouhá léta působil v Německu

olej, sololit, 1972, 70 x 70 cm, sign. PD Čo 72, rám

studium na VŠUP v Praze

ID: 259724

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:37

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)