Šimůnková

Pohled ze zahrady

litografie, 1985, 19,5 x 25 cm, sign. PD Šimůnková 85, pasparta

Antiqari.at Radhošťská

ID: 262680

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:40

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu