Vlající žena

litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo

Antiqari.at Radhošťská

ID: 263622

Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:24

Aktuální cena: 70 CZK (3 €)