Josef Dlabal (1920-2004)

Židovký hřbitov

olej, karton, 9,5 x 16 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 263657

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2022 18:18

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu