Hyena

akvarel, tuš, papír, 15 x 23 cm, monogr. PD Ky., zašpiněný, při okrajích poškozený papír

ID: 264927

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2022 15:38

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)