Miloslav Bernát (1948)

Lutín

litografie, 2006, 19 x 15 cm, sign. PD M. Bernát 2006, pasparta, č. 7/30

ID: 267372

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:58

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)