Lví pár
litografie, 1960, 12 x 7 cm, sign. DU Liesler 1960, Ex libris Květy Režné
ID: 269879
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:40
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)